Четверг, 28.03.2024, 21:54
Приветствую Вас, Къонакъ
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Озвучки » Фильмы на Карачаево-Балкарском языке » АЛАНТАР (Про фильм Алантар)
АЛАНТАР
Джарата?)
sarinstudioДата: Вторник, 21.12.2010, 21:18 | Сообщение # 1
Тамада
Группа: Администраторы
Сообщений: 486
Репутация: 108
Статус: Offline
Несин джаратаса, несин джаратмайса?)
 
sarinstudioДата: Вторник, 21.12.2010, 21:21 | Сообщение # 2
Тамада
Группа: Администраторы
Сообщений: 486
Репутация: 108
Статус: Offline
унутхан эсенг ма) АЛАНТАР от Сарин Студио скачать бесплатно http://sarinstudio.ucoz.ru/load/ozvuchki/sarinstudio/alantar/3-1-0-12
 
AminaДата: Понедельник, 07.02.2011, 16:54 | Сообщение # 3
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 695
Репутация: 29
Статус: Offline
бир ариу къыз бла танышдым))) сора къаза кетгеникде, ол да джуукъ джетиб чыкъды)))) анасыны джанындан)))))) hands hands hands hands hands
 
TauluДата: Понедельник, 07.02.2011, 17:38 | Сообщение # 4
Экинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
дадададада biggrin sad biggrin
 
AminaДата: Вторник, 08.02.2011, 14:57 | Сообщение # 5
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 695
Репутация: 29
Статус: Offline
Quote (Taulu)
дадададада

сен да алай болгъанмыса?)))))
 
TauluДата: Вторник, 08.02.2011, 15:57 | Сообщение # 6
Экинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Amina)
сен да алай болгъанмыса?)))))

акакжы)) каждый фтарой болгъан болур алай) ((
нек десенг бири бирибизба къатышым кимни алыргъа билмейсе уже джюрегинг сюйген джуукъ джетед джуукъ джетмегенни джюрегинг сюймейди)))
так что юйдегиленмеген юйдегилениб къалыгъыз джюрекнида къойюб патамушта скара джюрегинг сюймегенледа къаллыкъ тюйлдюле все будут давадится другдругу biggrin biggrin biggrin
 
КритикДата: Вторник, 08.02.2011, 17:16 | Сообщение # 7
Сегизинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 273
Репутация: 12
Статус: Offline
это пажалуй одна из 6-ти шуток за весь трех часовой фильм (в оригинале вообще только 2 смешных мамента было)...
Не понимаю зачем автор взялся за него, на нем же прогореть можно деб алай алыб келгенем базардан... салама, джараталмайма, чамы аз, приколов мало, не знал как быть, а атама а орусчасынада къарамай тура эди, сора артына дери къарамай къояргъа мадар джокъ эди)
короче еслиб не отец я такбы и не досмотрелбы его и ходилбы опускал этот фильм среди своих друзей, а их у меня много не смотря на то что я критик))
Я ждал приколов от сарин студио, не получил, но я получил другое наслождение... Отец сказал студиянг къар болгъанды, бизге джараулу) бу дискчикни газельге салыб къой(у него там двд) а я ему ответил иги сакъла, ол мени бла бирге боллукъду къарт)))
Къысхасы бла, джаратдым, чамлары аз болсада) Кемерон биринчи орун аллыкъ эди экинчи алмай сен джазсанг анга сценарий)))

Добавлено (08.02.2011, 17:16)
---------------------------------------------
ий, гаккыламы кюсейсиз барыгъызда??! Келтирейм ючюшер сомдан!)))

 
AminaДата: Вторник, 08.02.2011, 17:22 | Сообщение # 8
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 695
Репутация: 29
Статус: Offline
Quote (Taulu)
акакжы)) каждый фтарой болгъан болур алай) (( нек десенг бири бирибизба къатышым кимни алыргъа билмейсе уже джюрегинг сюйген джуукъ джетед джуукъ джетмегенни джюрегинг сюймейди))) так что юйдегиленмеген юйдегилениб къалыгъыз джюрекнида къойюб патамушта скара джюрегинг сюймегенледа къаллыкъ тюйлдюле все будут давадится другдругу

да, сора къарачайча къарамай бусурманча къараб башлайыкъ юийленген чотха))) алай тынчракъды)))

Добавлено (08.02.2011, 17:22)
---------------------------------------------
Taulu, уо!!! сенге вавше 20 джыл болгъанды)))) не юийленген керекди санга?)))

 
КритикДата: Вторник, 08.02.2011, 17:45 | Сообщение # 9
Сегизинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 273
Репутация: 12
Статус: Offline
а бусурманча къарагъан къалайды?

Добавлено (08.02.2011, 17:45)
---------------------------------------------
амина ты что не в курсе что с девяностых годов год считается за два, так что ему 40)))

 
smileДата: Вторник, 08.02.2011, 18:44 | Сообщение # 10
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 784
Репутация: 28
Статус: Offline
shy уяла-уяла айтайым, къарамагъанма, не орусча, не переводха...... Кесими олтуртуп къараргъа заставить эталмайма...

Нашла выход из Интернета!!!
 
КритикДата: Вторник, 08.02.2011, 19:01 | Сообщение # 11
Сегизинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 273
Репутация: 12
Статус: Offline
сора джазма бу темада)))))
ты не в теме))))
Все что будешь писать будет не в тему)))
А я все смотрю, поэтому я в теме))) везде wink
 
smileДата: Вторник, 08.02.2011, 19:48 | Сообщение # 12
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 784
Репутация: 28
Статус: Offline
Критик, простите великодушно shutup

Нашла выход из Интернета!!!
 
AminaДата: Среда, 09.02.2011, 15:27 | Сообщение # 13
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 695
Репутация: 29
Статус: Offline
Quote (Критик)
А я все смотрю

да, бизни сенича кеб заманыбыз джокъду, алан))) ахай да, ким сюймей эди, ох, деб Сарин Студионы мультиклери бла киноларына къараб турургъа)))))))) tongue

Добавлено (09.02.2011, 15:27)
---------------------------------------------

Quote (Критик)
амина ты что не в курсе что с девяностых годов год считается за два, так что ему 40)))

уоооооо)))) алаймы эди, аджаш)))) да, сора хахайланыргъа керекди)))))
 
КритикДата: Четверг, 10.02.2011, 19:09 | Сообщение # 14
Сегизинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 273
Репутация: 12
Статус: Offline
Амина, алгъышлайма, биринчи орун алдынг по отмазкам) къараргъа сюйсенг къаз басыб къарарыкъ эдинг заман да табмасангда) ма мени тетям эрида бола тургъанлай алай сюеди Русланны, СЕЛЕШГЕНИН! Что тылы баса къарайды))) бек иги сюберекле ашаб кетгенем ол кюн)) так что, адамыча сюймейсе))))))))))))

Да хоу)
ортагъызда келечи болурчама, опытым барды уже, позавчера с плодами играл)))))))))

 
AminaДата: Вторник, 01.03.2011, 15:45 | Сообщение # 15
Сарин Студио
Группа: Пользователи
Сообщений: 695
Репутация: 29
Статус: Offline
Quote (Критик)
Амина, алгъышлайма, биринчи орун алдынг по отмазкам) къараргъа сюйсенг къаз басыб къарарыкъ эдинг заман да табмасангда) ма мени тетям эрида бола тургъанлай алай сюеди Русланны, СЕЛЕШГЕНИН! Что тылы баса къарайды))) бек иги сюберекле ашаб кетгенем ол кюн)) так что, адамыча сюймейсе))))))))))))

уо! Критик, не отмазка хапар айтаса??? шашдырасса))) Сарин Студиону киноларына кебюрек къарар ючюн менда ушхуур этген заманымда къарайма, ушхуур ашагъан заманымда да къарайма))))) хар кимда менге :"Уоу, мен харип, бу киногъа ненча кере къараргъа боллукъду?", деб айтадыла))) алагъа бир кере къарасала болуб къалады)))) как так можно жить)))))
 
sarinstudioДата: Четверг, 31.03.2011, 17:40 | Сообщение # 16
Тамада
Группа: Администраторы
Сообщений: 486
Репутация: 108
Статус: Offline
biggrin
 
sarinstudioДата: Четверг, 31.03.2011, 17:41 | Сообщение # 17
Тамада
Группа: Администраторы
Сообщений: 486
Репутация: 108
Статус: Offline
а вот и в формате avi весь фильм одним файлом, скачиваем бесплатно тут smile
 
MalkarДата: Понедельник, 26.03.2012, 18:01 | Сообщение # 18
Группа: Гости





иги качествада бир берсинге шо бу кинону, только асыры уллу болмасын файл, тиллейме smile

Добавлено (26.03.2012, 18:01)
---------------------------------------------
ма бу ссылкада аман качествады - http://sarinstudio.ucoz.ru/news/alantar/2012-02-08-42, аннан эки къатха улу болса боллукъду качествасы, шо smile

 
sarinstudioДата: Понедельник, 26.03.2012, 18:10 | Сообщение # 19
Тамада
Группа: Администраторы
Сообщений: 486
Репутация: 108
Статус: Offline
Malkar, джокъду къарындаш ансын не жалко, винт с фильмами крякнулся вот все что осталось http://sarinstudio.ucoz.ru/load....1-0-221
 
StrongДата: Понедельник, 26.03.2012, 18:18 | Сообщение # 20
Экинчи класс
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Репутация: 0
Статус: Offline
можно знаете еще как сделать, скачать оригинал с торрента какого нибудь, потом изъять из твоего фильма аудиодорожку и заменить на программе virtualdub, только вот как я не пытался ничего не получается, очень большой рассинхрон видео и аудио идет, ты этот фильм резал в некоторых местах? тоже самое я проделывал с дуппукъла, тоже не выходило, ты там его на 10 минут укоротил от оригинала, поэтому дорожку синхронизировать с видео никак не получалось, на всякий случай - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2922437

Сообщение отредактировал Strong - Понедельник, 26.03.2012, 18:28
 
Форум » Озвучки » Фильмы на Карачаево-Балкарском языке » АЛАНТАР (Про фильм Алантар)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: